Pensjonat Nad Morzem Dom Jana

to pensjonat położony na skraju lasu sosnowego, w urokliwej, nadmorskiej okolicy. Otoczony jest zadbanym ogrodem, a w najbliższej okolicy znajdują się łąki i pola,
co daje gwarancje ciszy i intymności. Dodatkowe udogodnienia: plac zabaw, chata grillowa, altana, mini-kapliczka, parking, możliwość korzystania z sieci wifi, sala telewizyjna, sala do ćwiczeń jogi, możliwość wypożyczenia rowerów, zorganizowania jazdy konnej, boisko do gry w siatkówkę, akceptacja zwierząt domowych itp.

Łącznie maksymalnie 48 miejsc noclegowych. Każdy apartament ma swój indywidualny charakter i klimat (aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka z prysznicem, osobne WC, wyjście do ogrodu itp.).
Zapraszamy do wspaniale położonej miejscowości nadmorskiej Lubiatowo na wypoczynek na łonie natury. Zdrowe, czyste powietrze oraz piękna okolicy gwarantują doskonałą zabawę, niezatarte wspomnienia oraz możliwość odpoczynku. Dom Jana to prawdziwy raj na ziemi i idealne miejsce na romantyczny wyjazd, wymarzony urlop, oryginalną imprezę okolicznościową z dala od zgiełku miasta. Oferta jest całoroczna.

DomJana-150

Dom Jana oferuje:

  8 apartamentów czteroosobowych;
  2 apartamenty sześcioosobowe
  2 pokoje trzyosobowe;
  1 pokój dwuosobowy.

Wiosną i jesienią zapraszamy grupy zorganizowane np. Yoga

DomJana-106a

Dla wygody gości udostępniamy 25000 m/2 terenu tzn: ogród, park, prywatny las nad rzeczką. Ma to duże znaczenie w sytuacji pandemii.

Cennik

  pokoje od 1700 zł/tydzień do 2500 zł/tydzień;
  apartamenty 4 osobowe 3200 zł/tydzień;
  apartament sześcioosobowy cena 4300 zł/tydzień – Herbaciany
  apartament sześcioosobowy cena 4300 zł/tydzień – Ziołowy

Upust 20% do 15 czerwca! ( z wyłączeniem majówki i Bożego Ciała )

  zwierzęta towarzyszące (towarzyskie) 30 zł/doba-
  pobieramy opłatę klimatyczną

DomJana-83a